
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Geometric Style Microinlaid With Diamonds Cross Chain Unisex
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Geometric Style Microinlaid With Diamonds Cross Chain Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 41g |
Original: $32.09
-65%$32.09
$11.23More Images






Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Geometric Style Microinlaid With Diamonds Cross Chain Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 41g |























