
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Geometric Tassel Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $27.15
-65%$27.15
$9.50More Images





Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Geometric Tassel Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























