
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Goldplated Single Diamond Set Eight Hearts And Eight Arrows Zircon Drop Shape Women's
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Goldplated Single Diamond Set Eight Hearts And Eight Arrows Zircon Drop Shape Women's
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Elegant,Minimalist |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.30
-65%$14.30
$5.00More Images






Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Goldplated Single Diamond Set Eight Hearts And Eight Arrows Zircon Drop Shape Women's
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Elegant,Minimalist |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Elegant,Minimalist |
| Weight | 3.8g |























