
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Heart Shape With Saturn Planet Design For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3.8g |
Original: $17.53
-65%$17.53
$6.14More Images




Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Heart Shape With Saturn Planet Design For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 3.8g |























