
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Horizontal Cross Inlaid Zircon Geometric Style For Women
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Horizontal Cross Inlaid Zircon Geometric Style For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images






Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Horizontal Cross Inlaid Zircon Geometric Style For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























