
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Star Pattern Four Claw Moissanite Pendant Cross Flower Chain For Women
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Star Pattern Four Claw Moissanite Pendant Cross Flower Chain For Women
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.3.8g |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $24.60
-65%$24.60
$8.61More Images










Wholesale Necklace 925 Sterling Silver Plated Pt950 Gold Star Pattern Four Claw Moissanite Pendant Cross Flower Chain For Women
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.3.8g |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.3.8g |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























