
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver U Shaped Horseshoe Pendant 14K Gold Plated O Chain For Women With Diamond Design And Letter Number Text Styling
Wholesale Necklace 925 Sterling Silver U Shaped Horseshoe Pendant 14K Gold Plated O Chain For Women With Diamond Design And Letter Number Text Styling
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shape,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $13.48
-65%$13.48
$4.72More Images






Wholesale Necklace 925 Sterling Silver U Shaped Horseshoe Pendant 14K Gold Plated O Chain For Women With Diamond Design And Letter Number Text Styling
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shape,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shape,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























