
Wholesale Necklace Pendant 925 Sterling Silver Set With Gems Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fragrance,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $34.61
-65%$34.61
$12.11More Images









Wholesale Necklace Pendant 925 Sterling Silver Set With Gems Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fragrance,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fragrance,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























