
Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Geometric Owl Crystal Pendant Bead Chain Electroplating Hipster Retro Distressed
Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Geometric Owl Crystal Pendant Bead Chain Electroplating Hipster Retro Distressed
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3.5G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $21.09
-65%$21.09
$7.38More Images





Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Geometric Owl Crystal Pendant Bead Chain Electroplating Hipster Retro Distressed
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3.5G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3.5G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























