
Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Moissanite Cow Head Rhombus Pendant Box Chain Natural Style
Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Moissanite Cow Head Rhombus Pendant Box Chain Natural Style
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images




Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Moissanite Cow Head Rhombus Pendant Box Chain Natural Style
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Natural |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























