
Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Round Pendant With Star Geometric Pattern And Diamond Design For Women
Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Round Pendant With Star Geometric Pattern And Diamond Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images





Wholesale Necklace S925 Sterling Silver Round Pendant With Star Geometric Pattern And Diamond Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























