
Wholesale Necklace Sterling Silver Pearl Geometric Ochain 14K Gold Plated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 3.8g |
More Images






Wholesale Necklace Sterling Silver Pearl Geometric Ochain 14K Gold Plated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 3.8g |























