
Wholesale Pendant Necklace 925 Sterling Silver Natural Gem Freshwater Pearl Geometric U Shaped 18K Gold Plated For Women
Wholesale Pendant Necklace 925 Sterling Silver Natural Gem Freshwater Pearl Geometric U Shaped 18K Gold Plated For Women
| Category | Pendant Necklace |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $22.99
-65%$22.99
$8.05More Images









Wholesale Pendant Necklace 925 Sterling Silver Natural Gem Freshwater Pearl Geometric U Shaped 18K Gold Plated For Women
| Category | Pendant Necklace |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Category | Pendant Necklace |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























