
Wholesale Pendant S925 Sterling Silver Gold Plated Natural Hetian Jade Blessbag Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Hetian Jade |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.34G |
| Styling | Blessbag |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $24.95
-65%$24.95
$8.73More Images





Wholesale Pendant S925 Sterling Silver Gold Plated Natural Hetian Jade Blessbag Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Hetian Jade |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.34G |
| Styling | Blessbag |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Hetian Jade |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.34G |
| Styling | Blessbag |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























