🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Pendant Silver Vintage Crescent Geometric Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.1G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
$29.35
Wholesale Pendant Silver Vintage Crescent Geometric Electroplated Necklace For Women—
$29.35
More Images




Wholesale Pendant Silver Vintage Crescent Geometric Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.1G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.1G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























