
Wholesale Retro 12 Constellation Geometric Titanium Steel Pendant Necklace With 18K Gold Electroplating For Unisex
Wholesale Retro 12 Constellation Geometric Titanium Steel Pendant Necklace With 18K Gold Electroplating For Unisex
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Twelve Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images





Wholesale Retro 12 Constellation Geometric Titanium Steel Pendant Necklace With 18K Gold Electroplating For Unisex
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Twelve Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Twelve Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























