
Wholesale Ring 925 Sterling Silver Geometric Electroplated Platinum 18K Gold Women's
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $18.26
-65%$18.26
$6.39More Images






Wholesale Ring 925 Sterling Silver Geometric Electroplated Platinum 18K Gold Women's
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























