
Wholesale Ring 925 Sterling Silver Geometric Simple Style The Crown Electroplated Moissanite Couple Ring
Wholesale Ring 925 Sterling Silver Geometric Simple Style The Crown Electroplated Moissanite Couple Ring
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $33.37
-65%$33.37
$11.68More Images




Wholesale Ring 925 Sterling Silver Geometric Simple Style The Crown Electroplated Moissanite Couple Ring
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























