
Wholesale Ring 925 Sterling Silver Platinum Plated Moissanite Geometric Simple Style For Women
Wholesale Ring 925 Sterling Silver Platinum Plated Moissanite Geometric Simple Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 24. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $56.46
-65%$56.46
$19.76More Images




Wholesale Ring 925 Sterling Silver Platinum Plated Moissanite Geometric Simple Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 24. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 24. |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























