🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplated Fashionable Simple Allmatch
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Select Color
Select Spec
From $4.98
Original: $14.22
-65%Wholesale Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplated Fashionable Simple Allmatch—
$14.22
$4.98More Images





Wholesale Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplated Fashionable Simple Allmatch
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























