
Wholesale Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplating Style
| Gender | General,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | General |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $53.84
-65%$53.84
$18.84More Images




Wholesale Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplating Style
| Gender | General,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | General |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | General,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | General |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























