
Wholesale Ring S925 Sterling Silver Geometric The Crown Micro Inlay Moissanite For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3g |
Original: $21.90
-65%$21.90
$7.66More Images




Wholesale Ring S925 Sterling Silver Geometric The Crown Micro Inlay Moissanite For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 19. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3g |























