
Wholesale Ring Stainless Steel Geometric Drop Shape Retro Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images




Wholesale Ring Stainless Steel Geometric Drop Shape Retro Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























