
Wholesale S925 Silver Moissanite Ear Studs Classic Sixclaw Platinum Electroplated Geometric Natural Eight Stars And Eight Arrows Earrings Unisex
Wholesale S925 Silver Moissanite Ear Studs Classic Sixclaw Platinum Electroplated Geometric Natural Eight Stars And Eight Arrows Earrings Unisex
| Cutting | Eight Stars And Eight Arrows |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,1 Karat (6.5Mm),2 Karat (8Mm),3 Karat (9Mm),1.5 Karat (7.5Mm),925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 1 Karat,2 Karat |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $10.94
-65%$10.94
$3.83More Images




Wholesale S925 Silver Moissanite Ear Studs Classic Sixclaw Platinum Electroplated Geometric Natural Eight Stars And Eight Arrows Earrings Unisex
| Cutting | Eight Stars And Eight Arrows |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,1 Karat (6.5Mm),2 Karat (8Mm),3 Karat (9Mm),1.5 Karat (7.5Mm),925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 1 Karat,2 Karat |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cutting | Eight Stars And Eight Arrows |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,1 Karat (6.5Mm),2 Karat (8Mm),3 Karat (9Mm),1.5 Karat (7.5Mm),925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 1 Karat,2 Karat |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























