
Wholesale S925 Silver Moon Pendant Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Moon |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3.3G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $19.43
-65%$19.43
$6.80More Images






Wholesale S925 Silver Moon Pendant Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Moon |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3.3G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Moon |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3.3G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























