
Wholesale S925 Sterling Silver Geometric Beating Heart Pendant Necklace With Diamond Design And Cross Chain For Female
Wholesale S925 Sterling Silver Geometric Beating Heart Pendant Necklace With Diamond Design And Cross Chain For Female
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Zircon |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.54G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1000g |
Original: $15.04
-65%$15.04
$5.26More Images





Wholesale S925 Sterling Silver Geometric Beating Heart Pendant Necklace With Diamond Design And Cross Chain For Female
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Zircon |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.54G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Zircon |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.54G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1000g |























