
Wholesale S925 Sterling Silver Geometric Star Shape Natural Color Gem Set Earrings Light Luxury Nonfading Jewelry
Wholesale S925 Sterling Silver Geometric Star Shape Natural Color Gem Set Earrings Light Luxury Nonfading Jewelry
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Original: $30.86
-65%$30.86
$10.80More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Geometric Star Shape Natural Color Gem Set Earrings Light Luxury Nonfading Jewelry
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |























