
Wholesale S925 Sterling Silver Geometric U Shape Light Luxury Style Earrings Set With Gems
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Original: $34.52
-65%$34.52
$12.08More Images












Wholesale S925 Sterling Silver Geometric U Shape Light Luxury Style Earrings Set With Gems
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |























