
Wholesale S925 Sterling Silver Inlaid Natural Diopside Garnet Color Feather And Leaves Design Women's Earrings
Wholesale S925 Sterling Silver Inlaid Natural Diopside Garnet Color Feather And Leaves Design Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $35.09
-65%$35.09
$12.28More Images



















Wholesale S925 Sterling Silver Inlaid Natural Diopside Garnet Color Feather And Leaves Design Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























