
Wholesale S925 Sterling Silver Light Luxury Fourleaf Clover Ochain Necklace With Diamond Design
Wholesale S925 Sterling Silver Light Luxury Fourleaf Clover Ochain Necklace With Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $22.38
-65%$22.38
$7.83More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Light Luxury Fourleaf Clover Ochain Necklace With Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























