
Wholesale S925 Sterling Silver Love Earrings Electroplated Platinum 18K Gold Geometric Design Highend Jewelry
Wholesale S925 Sterling Silver Love Earrings Electroplated Platinum 18K Gold Geometric Design Highend Jewelry
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Original: $20.57
-65%$20.57
$7.20More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Love Earrings Electroplated Platinum 18K Gold Geometric Design Highend Jewelry
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |























