
Wholesale S925 Sterling Silver Mermaid Fritillary Fish Tail Clavicle Necklace With Electroplating
Wholesale S925 Sterling Silver Mermaid Fritillary Fish Tail Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Styling | Mermaid |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $24.95
-65%$24.95
$8.73More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Mermaid Fritillary Fish Tail Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Styling | Mermaid |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Styling | Mermaid |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























