
Wholesale S925 Sterling Silver Necklace With Moon Star Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.39G |
| Styling | Moon Stars |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $23.29
-65%$23.29
$8.15More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Necklace With Moon Star Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.39G |
| Styling | Moon Stars |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.39G |
| Styling | Moon Stars |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























