
Wholesale S925 Sterling Silver Necklace With Threedimensional Smiley Face Inlaid Stone Electroplated Cross Chain For Female
Wholesale S925 Sterling Silver Necklace With Threedimensional Smiley Face Inlaid Stone Electroplated Cross Chain For Female
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver + Zircon |
| Style | Ins Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $14.79
-65%$14.79
$5.18More Images





Wholesale S925 Sterling Silver Necklace With Threedimensional Smiley Face Inlaid Stone Electroplated Cross Chain For Female
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver + Zircon |
| Style | Ins Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Silver + Zircon |
| Style | Ins Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























