
Wholesale S925 Sterling Silver Planet Necklace For Female With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 2.84G |
| Styling | Planet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $21.09
-65%$21.09
$7.38More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Planet Necklace For Female With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 2.84G |
| Styling | Planet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 2.84G |
| Styling | Planet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























