
Wholesale S925 Sterling Silver Rose Gold Double Cherry Fruit Style Necklace With Diamond And Electroplated Cross Chain
Wholesale S925 Sterling Silver Rose Gold Double Cherry Fruit Style Necklace With Diamond And Electroplated Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.4G |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $21.09
-65%$21.09
$7.38More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Rose Gold Double Cherry Fruit Style Necklace With Diamond And Electroplated Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.4G |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.4G |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























