
Wholesale S925 Sterling Silver Star And Moon Necklace Electroplated Trendy Niche Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 4.71G |
| Styling | Star Moon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $27.68
-65%$27.68
$9.69More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Star And Moon Necklace Electroplated Trendy Niche Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 4.71G |
| Styling | Star Moon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 4.71G |
| Styling | Star Moon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























