
Wholesale S925 Sterling Silver Unicorn Necklace With Cross Chain And Electroplating Treatment For Women
Wholesale S925 Sterling Silver Unicorn Necklace With Cross Chain And Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Styling | Unicorn |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $22.77
-65%$22.77
$7.97More Images






Wholesale S925 Sterling Silver Unicorn Necklace With Cross Chain And Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Styling | Unicorn |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 3.5G |
| Styling | Unicorn |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























