
Wholesale S999 Sterling Silver Fourleaf Clover Electroplated Geometric Fashion Earrings Unisex
Wholesale S999 Sterling Silver Fourleaf Clover Electroplated Geometric Fashion Earrings Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,Sterling Silver S999 Material (Marked S999),Sterling Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Original: $8.72
-65%$8.72
$3.05More Images





Wholesale S999 Sterling Silver Fourleaf Clover Electroplated Geometric Fashion Earrings Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,Sterling Silver S999 Material (Marked S999),Sterling Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,Sterling Silver S999 Material (Marked S999),Sterling Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 38g |























