
Wholesale Silver 925 Geometric Cross Pendant Necklace With O Shaped Chain Plated With 14K Gold For Women
Wholesale Silver 925 Geometric Cross Pendant Necklace With O Shaped Chain Plated With 14K Gold For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $12.67
-65%$12.67
$4.43More Images




Wholesale Silver 925 Geometric Cross Pendant Necklace With O Shaped Chain Plated With 14K Gold For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























