
Wholesale Silver 925 Single Diamond Drop Shape Women's Clavicle Necklace Plated With 14K Gold And Cross Chain
Wholesale Silver 925 Single Diamond Drop Shape Women's Clavicle Necklace Plated With 14K Gold And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $13.48
-65%$13.48
$4.72More Images





Wholesale Silver 925 Single Diamond Drop Shape Women's Clavicle Necklace Plated With 14K Gold And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























