
Wholesale Silver Clover Ochain Necklace With Diamond Embedded Light Luxury Style And Flower Leaf Pattern
Wholesale Silver Clover Ochain Necklace With Diamond Embedded Light Luxury Style And Flower Leaf Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images



Wholesale Silver Clover Ochain Necklace With Diamond Embedded Light Luxury Style And Flower Leaf Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























