
Wholesale Silver Fourleaf Clover And Flower Style Bracelet Set With Gems
| Four Leaf Clover Bracelet | Four Leaf Clover Bracelet |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotion |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $72.55
-65%$72.55
$25.39More Images






























Wholesale Silver Fourleaf Clover And Flower Style Bracelet Set With Gems
| Four Leaf Clover Bracelet | Four Leaf Clover Bracelet |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotion |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Four Leaf Clover Bracelet | Four Leaf Clover Bracelet |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotion |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |























