
Wholesale Silver Heartshaped Pendant Necklace With Micropaved Zircon And 14K Gold Plated Ochain For Women
Wholesale Silver Heartshaped Pendant Necklace With Micropaved Zircon And 14K Gold Plated Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $13.67
-65%$13.67
$4.78More Images




Wholesale Silver Heartshaped Pendant Necklace With Micropaved Zircon And 14K Gold Plated Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























