
Wholesale Silver Herringbone Cross Chain Necklace With Geometric Pendant And Electroplating For Women
Wholesale Silver Herringbone Cross Chain Necklace With Geometric Pendant And Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 1.3.8g |
| Style | Minimalist,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $28.42
-65%$28.42
$9.95More Images



Wholesale Silver Herringbone Cross Chain Necklace With Geometric Pendant And Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 1.3.8g |
| Style | Minimalist,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 1.3.8g |
| Style | Minimalist,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























