
Wholesale Silver Necklace With Geometric Design And Electroplating Chain Accessories For Women
Wholesale Silver Necklace With Geometric Design And Electroplating Chain Accessories For Women
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,45+5Cm (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | Approximately 1-2.5g |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $13.59
-65%$13.59
$4.76More Images

















Wholesale Silver Necklace With Geometric Design And Electroplating Chain Accessories For Women
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,45+5Cm (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | Approximately 1-2.5g |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,45+5Cm (White Gold),925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | Approximately 1-2.5g |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























