
Wholesale Silver Pendant Necklace With Geometric Design And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images



Wholesale Silver Pendant Necklace With Geometric Design And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























