
Wholesale Silver Tassel Square Zircon Pendant Necklace Women's Geometric Diamondencrusted Chain
Wholesale Silver Tassel Square Zircon Pendant Necklace Women's Geometric Diamondencrusted Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 4.53G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |
Original: $42.63
-65%$42.63
$14.92More Images




Wholesale Silver Tassel Square Zircon Pendant Necklace Women's Geometric Diamondencrusted Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 4.53G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 4.53G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |























