
Wholesale Simple Colorful Cross Necklace With O Word Chain Electroplated Copper And Soft Clay Pendant Unisex Light Luxury Jewelry
Wholesale Simple Colorful Cross Necklace With O Word Chain Electroplated Copper And Soft Clay Pendant Unisex Light Luxury Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Soft Clay |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images











Wholesale Simple Colorful Cross Necklace With O Word Chain Electroplated Copper And Soft Clay Pendant Unisex Light Luxury Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Soft Clay |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Soft Clay |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























