
Wholesale Simple Geometric Sterling Silver Ring With Moissanite For Women Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Hong Kong Code 24 [Us Code 11] |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $22.14
-65%$22.14
$7.75More Images








Wholesale Simple Geometric Sterling Silver Ring With Moissanite For Women Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Hong Kong Code 24 [Us Code 11] |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Hong Kong Code 24 [Us Code 11] |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |























